toto

................................................................................ : )

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-11-06 22:17:28

LukaszK

m o c z

6705775
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-29
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Zniszcz życzenie

Jedna osoba wypowiada życzenie, nastepna spełnia je i wymysla sposób, w jaki obraca sie ono przeciwko tamtej osobie, po czym mowi swoje własne.

np ktoś pisze. Chcę zjeść pizze

Osoba pod nim odpisuje spełniając zyczenie a następnie je niszcząc:

Zjadzasz pizze ale kelner pomylił zamówienie i okazuje sie, że kucharz dodał do niej składnik, na który jesteś uczulony. Cały puchniesz tak, na noszach muszą cie wynosić z restauracji i w tempie natychmiastowym eskortować do szpitala.
Moje życzenie: chce nowego kompa!

Offline

 

#2 2008-11-07 20:57:49

miodowa

Administrator

status 5577432
8098342
Skąd: pópa
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 175
Punktów :   
WWW

Re: Zniszcz życzenie

dostajesz nowego kompa, jakaś najnowasz technologia [ja się na tym nie znam], spędzasz przed nim 24 godziny na dobę - 7 dni w tygodniu (używalne prawie jak Lady Speed Stick), nie chodzisz nawet do toalety, przez co przyrastasz do krzesła, żywisz się cały czas jedzeniem z Mcdonalda, po 2 miesiącach wyciagają Cię dźwigiem z domu, przewożą na ostry dyżur, odcinają Ci tyłek od krzesłą piłą motorową. a co gorsza spotykasz na oddziale kajtę rodzącą (na twoich oczach) dziecko i historyczkę pomagającą jej przy tym.
i przez co to? przez nowy komputer.

moje życzenie: chcę spac

Offline

 

#3 2008-11-10 10:43:58

fanabanana

p l a c e k

10844631
Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 34
Punktów :   

Re: Zniszcz życzenie

Wbrew wszystkim i wszystkiemu idziesz spać. Jesteś tak zmęczona, że momentalnie zapadasz w głęboki niczym nie zmącony sen. Śni Ci się lekcja z ciekawszymi zadaniami matematycznymi, na której z niecierpliwością czekasz na nienadchodzący dzwonek. Gdy wreszcie Twoich uszu dobiega ten słodki dźwięk, wstajesz i okazuje się ze Twoje nogi przytwierdzone są do ziemi na pomocą kajdan w kształcie wielkich ósemek i znaków równości. Przed Tobą tablica wzorów skróconego zmożenia  za Tobą Pani Z. mówiąca, że przerwa już się skończyła ale nie martw się, ma kolejne CIEKAWSZE zadanie, które rozbudzi Twą ciekawość matematyczną. Wreszcie budzisz się  zlana zimnym potem. Nie wiesz jak długo spałaś. Z podkrążonymi oczami schodzisz do rodziny a ta informuje Cię, że przespałaś: Wigilię, Sylwestra, wszystkie klasowe imprezy, wybuch wojny w naszej szkole oraz wspólny urlop historyczki oraz pani K. Ale nie martw się, wszytko już jest gotowe, oni nie chcieli Cie budzić ale pomogą Ci nadrobić szkolne zaległości. Zaraz przyjdą historyczka i pani K. na korepetycje, więc wszytko będzie dobrze....

moje życzenie: moja młodsza siostra emigruje do Anglii!

Offline

 

#4 2008-12-22 14:03:28

Żona Wyklętego

k u p k a

Zarejestrowany: 2008-10-23
Posty: 24
Punktów :   

Re: Zniszcz życzenie

Wraca z trójką dzieciaków, którymi Ty się musisz opiekować, bo ona musi na nie zarobić!

Idę sobie do KEN'a.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.straz112-998.pun.pl www.niewielkiazyl.pun.pl www.clansot.pun.pl www.kaishaku.pun.pl www.gragalacticfootball.pun.pl